Kniha návštěv

Děkujeme za tyto moc užitečné stránky

Datum: 04.12.2012 | Vložil: Jana Dosedělová

Kuba měl zase angínu a tak jsem byla moc ráda za odkaz na novou pohádku- Dívka z pomeranče. Měli jsme zase něco nového na čtení. A musím říct, že ve mně tato pohádka zanechala nádherný zážitek. Je opravdu krásná. Kuba je docela velký čtenář,ale zatím ještě pořád si radši nechává číst-moc rád poslouchá. Snažíme se číst každý večer před spaním. Už máme přečtenou spoustu knih-hlavně však knihy o autech-to je jeho - auta,kam se podíváš...:-D Je samozřejmě také dost ovlivněný komercí, takže čteme i oblíbené filmové příběhy-Auta,Příběh hraček,... což jsem zpočátku těžce rozdýchávala, ale když chtěl číst i třeba Kukyho nebo Polednici,tak si říkám, že je to jedno, že zkrátka chce vstřebávat vše,co ho nějak zaujme. Tak tomu nechávám volný průběh - hlavně,že se čte! Teď momentálně dočítáme první díl Harryho Pottera, a tak mi tvoje Dívka z pomeranče připadala jako pohlazení, jako balzám na nervy. Kuba si vykreslil i obrázek ,hádal , které pohádce by asi tak mohla být podobná??? :-x No nic, naklusala jsem tedy do knihkupectví a koupila Zlatou knihu pohádek. Ne,že bychom neměli žádnou pohádkovou knížku - klasiku od Němcové či Erbena jsem mu zkoušela číst - ovšem s nevalným úspěchem...Tenhle zlatý výběr mě zaujal, a tak bude Kuba číst pro změnu zase mně - pohádky - už se těším i na další pohádku na stránkách PSČ :-) Děkuji Alenko!

rozprávky

Datum: 26.02.2012 | Vložil: Irena Vančová

Deti potrebujú aj v dnešnej modernej dobe rozprávky a trochu fantázie.Aj to ,že je zlo vždy potrestané a dobro zvíťazí.Ved v tých rozprávkach pochopia hodnoty života ako takého.V deťoch treba pestovať cit ku kráse,dobru,lebo tento svet ich o to oberá.Rozprávka v deťoch zlo potláča a robí ich lepšími a citlivejšími,učia deti ,ako majú byť zodpovedné k svojim povinnostiam a čo ich stihne ,až si ich neplnia.Dakujem že som sa mohla k tejto téme vyjadriť .S pozdravom veľa šťastia praje Irena Vančová z Topoľčian zo Slovenska/dôchodkyňa /

Re: rozprávky

Datum: 26.02.2012 | Vložil: Alena

Milá paní Ireno,
moc děkuji za vaše milá a moudrá slova.
Budeme rádi, když se k nám budete vracet.
Mějte se v Topoĺčanech krásně!
Srdečně Alena Vorlíčková

rozprávka na brezen

Datum: 27.02.2012 | Vložil: Irena Vančová

Milá pani Alenka ,veľmi rada budem sledovať vašu stránku máte tam veľa zaujímavých námetov aj názorov na rozprávky, ak vám nevadí že píšem po slovensky ved náš a váš jazyk je podobný.Možno by som aj vám mohla napísať nejakú rozprávku z mojej tvorby ,ale to neviem či sa to smie, tak dúfam že sa to možno smie to ale záleží na vašom rozhodnutí. Dakujem za odpoved čo som dostala od vás .Zostávam s pozdravom Irena Vančová.

rozprávka na brezen

Datum: 26.02.2012 | Vložil: Irena Vančová

Veľmi sa mi páčila rozprávka na tento mesiac a veľmi rada sa zapojím do hlasovania .Ja sama píšem rozprávky a verte mi že sa veľmi páčia vnúčatám,len ich nemám ako prezentovať...ale vaše sú tiež pekné a práve tá na brezen je veľmi milá ..taká nezvyčajná ..želám veľa takých rozprávok.S pozdravom veľa dobrého želá Irena Vančová z Topoľčian.

Držíme palce!

Datum: 08.05.2011 | Vložil: Syptáková

Skvělý projekt, držíme palce. Knihkupectví pro děti Svět dětské fantazie

Pohádkové čtení

Datum: 07.05.2011 | Vložil: Lenka a děti

Děkujeme moc Alence / a samozřejmě i Jiříkovi a Málince / za dnešní krásné setkání. Děti se dozvěděly něco o vzniku knížek, o tom, jak Alenka vymýšlí a překládá pohádky, poslechly si Alenčinu novou pohádku a sami se pochlubily, jak umí číst.
Také se radují z nových knížek, které jim Alenka předala za účast v ilustrátorské soutěži.
Samozřejmě došlo i na povídání a hry na zahradě, trampolínu a čokoládové košíčky, které děti samy připravovaly.
Bylo to opravdu příjemné odpoledne, které bychom rádi zase někdy zopakovali.....

Re: Pohádkové čtení

Datum: 08.05.2011 | Vložil: Alena Vorlíčková

Já děkuju, Leni, tobě a dětem za pozvání. Děti jsou úžasné a vy taky, jak je vedete. Pořád na to musím myslet, jaký mají přehled o knížkách (mnohý gymnazista a jeho rodiče by se mohli chytnout za nos - říkám jako češtinářka z gymplu).
Jsem moc ráda, že vyšlo i to čtení s klukama, pro mě je to důležitá zpětná vazba.
Rádi přijdem zas s nějakou novou pohádkou.

Ať to šlape...

Datum: 02.05.2011 | Vložil: teta Lenka a děti z poličského domova

Přejeme stránečkám spoustu spokojených čtenářů, Alence spoustu energie do psaní a kopec nových nápadů, na které se už všichni těšíme...

Lenka a děti.........

Ať se dobré dílo daří

Datum: 02.05.2011 | Vložil: Dagmar Možná

S velkou radostí se připojuji k milým slovům pana spisovatele Lubomíra Müllera a přeji tomuto záslužnému a originálnímu projektu spoustu nadšených čtenářů.
Alence i celému tvůrčímu kolektivu plno výborných nápadů a elánu k jejich uskutečnění.
Dagmar Možná, knihovnice v Buchlovicích

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek